Наші Партнери

Проєкт “Pinsel. Return” створення путівника стежками Покуття із щонайменше дев’ятьма локаціями, аналогів яких не існує в Україні!


Нашу ініціативу підтримав Український культурний фонд та Державне агентство розвитку туризму України. І саме завдяки їхній підтримці реалізація цього амбітного проєкту стала можливою! Як добре зустріти однодумців, які не просто підтримують, а й допомагають із втіленням амбітних цілей.

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику в галузі туризму та курортів України.